Drift Mania: Street Outlaws

Windows Phone için Drift Yarış oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99$
  • Boyut 309 MB
  • Version 1.0.4.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Ratrod Studio Inc.
Drift Mania: Street Outlaws; Windows Phone tabanlı cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, birbirinden muhteşem arabalar ile pek çok farklı bölgede drift yaparak yarışacağınız eğlenceli bir yarış oyunudur.

Drift Mania: Street Outlaws; Windows Phone tabanlı cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, birbirinden muhteşem arabalar ile pek çok farklı bölgede drift yaparak yarışacağınız eğlenceli bir yarış oyunudur.

Tehlikeli yollarda araç kullanacağınız oyunda İsviçre Alpleri, Çöl Kanyon, San Francisco dik tepeleri ve Japonaya'ya kadar pek çok yer keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Oyun severlere sunulan gerçekçi oyun kontrolleri ve etkileyici 3D grafikleri sayesinde muhteşem bir yarış deneyimi yaşayabilirsiniz.

Oyun severlere çeşitli özelleştirme seçenekleri sunan oyunda dilerseniz araçlarınızın özel boya işleri, gövde kitleri, özel jantlar, pencere renk tonları ve spoiler ile görünümünü özelleştirebilir ve aracınızı yükseltebilirsiniz. Bu sayede aracınızı daha güçlü yaparak drift konusunda rakiplerinize fark atabilirsiniz. Oyunda bulunan multiplayer oyun desteği sayesinde dünya çapında diğer oyuncular ile rekabet edebilir, oyun merkezi desteği ile rakiplerinizin puanlarını görerek kendi puanınızla karşılaştırabilirsiniz.

Drift Mania: Street Outlaws oyunu içerisinde; Tüm yeni nesil cihazlar ve yüksek çözünürlüklü ekranları destekler, Tamamen özelleştirilebilir kontrolleri, Sanal tekerlek direksiyon modu, 21 yüksek performanslı sokak araçları, 13 sürüklenme kursları, 48 performans yükseltmeleri, Araç özelleştirme, Zorluklarla dolu 3 oyun seviyesi, Etkileyici müzikler gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Gerçekçi bir yarış deneyimi yaşama istiyorsanız Drift Mania: Street Outlaws oyununu denemenizi öneririm.

İyi Eğlenceler!

Drift Mania: Street Outlaws indir